Zbieranie odpadów

Zbieranie odpadów Zbieranie odpadów i ich transport to jedne z form gospodarowania nimi. Zgodnie z art. 3 ust. 1 p. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach konieczne jest nadzorowanie tego rodzaju działań i odpowiednie postępowanie z miejscami przeznaczonymi do unieszkodliwienia odpadów. Wytwórcy odpadów oraz ich posiadacze objęci są surowymi dyrektywami z zakresu zarządzania odpadami. Jakkolwiek osoby te maja bezpośredni i największy wpływ na zbieranie odpadów w miejscu ich wytwarzania, tak na późniejsze działania takie jak transport, magazynowanie i przetwarzanie odpadów wpływ jest znacznie mniejszy. Dzieje się tak ze względu na fakt, iż późniejsze zadania muszą przejąć firmy zewnętrzne odpowiednio do nich przygotowane. Ponadto, działania obu przedsiębiorstw muszą być spójne, zarówno w zakresie planowania, jak i przeprowadzania.

Konieczne jest zatem nawiązanie współpracy z firmą, która posiada odpowiednie kompetencje i rozumie potrzeby klienta. Taką gwarancję daje firma EkoEuropa Energy Sp. z o.o.. Oferujemy kompleksową obsługę zarządzania odpadami począwszy od zaopatrzenia firm w odpowiednie opakowania i pojemniki do zbierania odpadów, odbiór ze wskazanych miejsc, transport specjalistycznymi, spełniającymi wymagania pojazdami, po ich magazynowanie i przekazanie do utylizacji. Planujemy i kierujemy działaniami w pełnym porozumieniu z klientem. Wykwalifikowana kadra i innowacyjne metody pracy pozwalają na wdrożenie najkorzystniejszych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta.

Zajmujemy się zbieraniem odpadów z grup:
  • medycznych,
  • niebezpiecznych,
  • zakaźnych,
  • weterynaryjnych.
Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, jednak świadczymy usługi w całej Polsce.

Facebook

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu facebook.

pojemniki na odpady

Oferujemy pojemniki, które są odporne na przekłucie, konstrukcja otworu wrzutowego umożliwia bezpieczne i wygodne zbieranie odpadów.

Pojemniki na odpady Pojemniki na odpady

ZGŁOŚ ODBIÓR ODPADÓW

Poprzez formularz na stronie możesz w łatwy sposób zgłosić odbiór odpadów.

Nasz adres

EkoEuropa Energy Sp. z o.o.
00-848 Warszawa
ul. Żelazna 59a lok. 1324
Adres do korespondencji:
ul. Ząbkowska 23/25 lok. U-10
03-736 Warszawa
tel. (22) 631 88 97
NIP: 527-26-32-018
REGON: 141749935

e-mail: info@ekoeuropa.pl