Utylizacja odpadów

OUtylizacja odpadów Przez utylizację odpadów rozumie się ich niszczenie lub wykorzystywanie niepełnowartościowych materiałów jako surowców wtórnych. Nieprawidłowe gospodarowanie odpadami może mieć poważne konsekwencje. Stanowią bowiem one, w szczególności odpady niebezpieczne lub odpady zakaźne, ogromne zagrożenie dla środowiska i ludzi.

Ustawy o ochronie środowiska i gospodarowaniu odpadami są dość złożone i rygorystyczne. Wyznaczają cały szereg zadań i działań poprzedzających utylizację oraz ściśle określają sam przebieg tego procesu. Dla firm oznacza to dodatkowe zobowiązania.

Najkorzystniejszym rozwiązaniem omawianej kwestii jest zatrudnienie specjalisty w tej dziedzinie. Dlatego firma EkoEuropa Energy Sp. z o.o. wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom. Szerokie spektrum naszych usług gwarantuje pełne i profesjonalne rozwiązania w oparciu o dobro środowiska i człowieka. Oferujemy wsparcie logistyczne naszych pracowników oraz pełną obsługę w zakresie gospodarowania odpadami, w tym zgodną z wymaganiami prawa polskiego i europejskiego utylizację odpadów. Zapewniamy dostarczenie stosownych opakowań i pojemników koniecznych do gromadzenia i przechowywania odpadów w miejscu powstawania, odbiór ze wskazanego miejsca, transport odpadów oraz przekazanie do utylizacji.

Utylizacja odpadów wykonywana przez firmę EkoEuropa Energy Sp. z o.o. to konkurencyjne warunki i koszty połączone z rzetelnym i efektywnym nadzorem naszych specjalistów. Dowiedz się więcej zapoznając się z naszą ofertą lub kontaktując się z nami. Zapraszamy.

Facebook

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu facebook.

pojemniki na odpady

Oferujemy pojemniki, które są odporne na przekłucie, konstrukcja otworu wrzutowego umożliwia bezpieczne i wygodne zbieranie odpadów.

Pojemniki na odpady Pojemniki na odpady

ZGŁOŚ ODBIÓR ODPADÓW

Poprzez formularz na stronie możesz w łatwy sposób zgłosić odbiór odpadów.

Nasz adres

EkoEuropa Energy Sp. z o.o.
00-848 Warszawa
ul. Żelazna 59a lok. 1324
Adres do korespondencji:
ul. Ząbkowska 23/25 lok. U-10
03-736 Warszawa
tel. (22) 631 88 97
NIP: 527-26-32-018
REGON: 141749935

e-mail: info@ekoeuropa.pl