Odbiór odpadów niebezpiecznych od firm i instytucji

Odbiór odpadów niebezpiecznych od firm Gospodarka odpadami jest sprawą złożoną, zarówno pod względem prawnym jak i technicznym. Co więcej, niesie za sobą dużą odpowiedzialność ze względu na wpływ na zdrowie ludzi i środowisko naturalne. Szczególne zagrożenie stanowi gromadzenie, odbiór odpadów niebezpiecznych od firm i ich transport. Nadzór nad odpadami jest obowiązkiem ich wytwórców i posiadaczy. Zawiłość wszystkich obowiązujących przepisów prawnych i ciągłe pojawianie się nowych sprawia, że łatwo się w nich zagubić.

Firma EkoEeuropa Energy wychodzi naprzeciw problemom i oczekiwaniom Klientów. Istotnym aspektem rzetelnego zarządzania odpadami jest spójność w działaniach obu podmiotów. Dlatego niezwykle ważna jest dla nas pełna i prawidłowa współpraca z Klientami.

Pomagamy usprawniać system gospodarowania odpadami w miejscu ich powstania. Czyli w czasie gdy ich wytwórcy mają nad nimi bezpośrednią. Dostarczamy Państwu wytrzymałe opakowania i pojemniki, których konstrukcja umożliwia bezpieczne i wygodne zbieranie odpadów. W momencie, gdy następuje odbiór odpadów dbamy o dalsze, należyte zarządzanie powierzonymi nam materiałami.

Zajmujemy się odbieraniem odpadów od firm i instytucji

Odbieramy odpady niebezpieczne, zakaźne, medyczne, weterynaryjne. Zapewniamy pełną obsługę w ewidencjonowaniu i raportowaniu odpadów. Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia umożliwiające kompleksowe prowadzenie naszej firmy. Odbiór odpadów niebezpiecznych i innych przeprowadzamy w miejscach wyznaczonych przez klientów. Transport odpadów niebezpiecznych Usługi firmy EKO EUROPA ENERGY świadczone są zawsze w oparciu o te same, wysokie standardy jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych Klientów.

Facebook

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu facebook.

pojemniki na odpady

Oferujemy pojemniki które są odporne na przekłucie, konstrukcja otworu wrzutowego umożliwia bezpieczne i wygodne zbieranie odpadów

Pojemniki na odpady Pojemniki na odpady

ZGŁOŚ ODBIÓR ODPADÓW

Poprzez formularz na stronie możesz w łatwy sposób zgłosić odbiór odpadów.

Nasz adres

EkoEuropa Energy Sp. z o.o.
00-848 Warszawa
ul. Żelazna 59a lok. 1324
Adres do korespondencji:
ul. Ząbkowska 23/25 lok. U-10
03-736 Warszawa
tel. (22) 631 88 97
NIP: 527-26-32-018
REGON: 141749935

e-mail: info@ekoeuropa.pl